This post is also available in: en

DIPLOMIRANI POLITIKOLOG
DIREKTOR GRADSKE AGENCIJE ZA SAOBRAĆAJ

Obrazovanje:

  • Univerzitet u Beogradu, Fakultet političkih nauka, Politikološki smer
  • Prva kragujevačka gimnazija – matematički smer
  • Osnovna škola “Radoje Domanović”

Radno iskustvo:

  • 2003 – 2004.-Jedan je od osnivača Đačkog parlamentarizma u Srbiji. Tokom školovanja bio je angažovan u Ministarstvu prosvete i sporta na projektima širenja mreže đačkog parlamentarizma.
  • 2005-2006.-Radio je u Narodnoj kancelariji predsednika Republike Srbije, u projektnom odeljenju.
  • 2006.-Bio je angažovan u okviru UNICEF-a u humanitarnom projektu na teritoriji NR Kine i Hong Konga.
  • 2007-2008.Bio je zaposlen u slovenačkoj kompaniji Moje Delo kao direktor projektnog odeljenja.
  • 2009-2012.-Radio je u nevladinom sektoru učestvovao ili koordinisao preko 20 domaćih i stranih projekata u ime nevladinih i studentskih organizacija.
  • 2012-2014.-Na lokalnim izborima 2012. i 2016. godine je izabran za odbornika u Skupštini grada Kragujevca. Na parlamentarnim izborima 2012. izabran je za narodnog poslanika u Narodnoj skupštini Republike Srbije.
  • 2014-2015.-Odlukom skupštine grada Kragujevca 15.08.2014. godine imenovan je za člana gradskog Veća, gde je bio zaposlen do 28.01.2015. godine.
  • 2015-2017.-U periodu od 01.03.2015. do 28.09.2017. godine radio je u Vulović transport, na poslovima tehničkog direktora za putnički saobraćaj. Tokom ovog perioda obavljao je i veći broj edukacija, ispitivanja tržišta i komercijalne poslove u inostranstvu.
  • 2017-do sad-Odlukom skupštine grada Kragujevca 20.12.2017. godine imenovan je za direktora Gradske agencije za saobraćaj – Kragujevac, gde je preuzeo dužnost 04.01.2018. godine.