Linija 608
Kragujevac - Gornje Jarušice
Smer A
- 5:50 Autobuska stanica – Lužnice – Mala Vrbica
- 12:30 Autobuska stanica – Lužnice – Mala Vrbica
- 13:00 Autobuska stanica – Gornje Jarušice
Smer B
- 6:35 Mala Vrbica – Gornje Jarušice – Autobuska stanica
- 13:50 Gornje Jarušice – Autobuska stanica
Smer A
- 7:00 Autobuska stanica – Gornje Jarušice
- 13:00 Autobuska stanica – Gornje Jarušice
Smer B
- 7:50 Gornje Jarušice – Autobuska stanica
- 13:50 Gornje Jarušice – Autobuska stanica
Smer A
- 8:00 Autobuska stanica – Gornje Jarušice
- 13:00 Autobuska stanica – Gornje Jarušice
Smer B
- 8:45 Gornje Jarušice – Autobuska stanica
- 13:45 Gornje Jarušice – Autobuska stanica